Ja jums ir pasliktināta asinsrite, lūk, kā atrisināt šo problēmu vien 20 minūtēs!

LOCĪTAVU VINGRINĀJUMI
Stāvot veiciet vingrinājumu, pārnesot svaru no pirkstu galiem uz papēžiem. Pārliecinieties, vai muskuļi ir saspringti un atkārtojiet vingrinājumu 10 reizes.

VINGROJUMI KAKLAM
Atslābiniet kaklu – pagrieziet galvu pa kreisi un pa labi un skaitiet līdz 10. Tad atlieciet galvu un nolieciet to pie krūtīm. Ja jūti stiepšanu, tā ir laba zīme.

ĶIRZAKAS
No rītiem pēc dušas 10 reizes piepumpējieties. Tas dos jums enerģiju pārējai dienai.

KĀJU PIRKSTU PACELŠANA.
Sēdieties uz grīdas ar ceļiem saliektiem 90 grādos un pēc tam paceliet kāju pirkstus, turot papēdi uz zemes. Pēc tam novietojiet tos atpakaļ uz grīdas. Sākumā veiciet ar katru kāju atsevišķi, tad abām reizē.

PĒDU ROTĀCIJA
Sēžot krēslā, pagrieziet pēdas pulksteņrādītāja virzienā un atkārtojiet to 10 reizes. Tas vienlaikus uzlabos gan asinsriti, gan elastību.

ROKU VINGRINĀJUMI
Šis vingrinājums novērš krampjus, uzlabojo asinsriti. Paceliet roku un izstiepiet pirkstus, pēc tam savelciet tos dūrē un turiet dažas sekundes. Pēc tam atbrīvojiet locītavu un pagrieziet roku lokveida kustībā no pleca. Dariet to aptuveni 1 minūti.

STAIGĀŠANA.
Neskatoties uz visiem vingrinājumiem, ko mēs augstāk minējām, labākais vieds, kā uzlabot asinsriti, ir staigāšana. Tā darbina un atslābina muskuļus un stimulē asins sūknēšanu. 2-3 reizes nedēļā ejot pastaigā, ir iespējams atbrīvoties arī no stresa.

PELDĒŠANA
Peldēšana nodarbina visus muskuļus un stimulē asinsriti. Tā ir laba visu vecumu cilvēkiem, bet īpaši tiem, kam ir locītavu un muskuļu problēmas.

JOGA
Joga ir kontroles metode, kas uzlabo elpošanu un skābekļa koncentrāciju asinīs un ļoti ietekmē arī asinsriti.

RITEŅBRAUKŠANA UN DEJAS
Riteņbraukšana uzlabo asinsriti ķermeņa apakšējās daļās. Dejas uzlabo asinsriti un ieteicams ar tām nodarboties pēc iespējas biežāk.

You may also like...