Ja Tev Sāp Locītvas, Nekavējoties Pārtrauc Ēst Šos 5 Bīstamos Produktus, Kas Tikai Veicina Šīs Sāpes!

Ja Jums rodas sāpes, stīvums un sāpes locītavās, kad jūs pamosties, jums noteikti vajadzētu mēģināt kaut ko darīt ar to un novērst papildu sarežģījumus, nevis tikai maskēt simptomus. Dažreiz, sāpes locītavās varētu būt normālas, piemēram, pēc traumas, jo tas ir saistīts ar pietūkumu, ierobežotām pārvietošanās spējām, un palielinās asins plūsma. Tas arī var notikt pēc treniņa.

Tomēr, neizskaidrotas, hroniskas sāpes locītavās ir rezultāts iekaisuma uzkrāšanai organismā. To izraisa tas ko jūs darāt ar savu ķermeni, un tādējādi to var novērst un ārstēt. Ir daudz iekaisuma pārtikā ko mēs patērējam ikdienā. Tālāk  būs 5 produkti  ,kas  izraisa sāpes un iekaisumu, tāpēc jums vajadzētu nekavējoties izņemt tos no jūsu uztura:

Izsmalcinātie ogļhidrāti un glutēns

Rafinēti ogļhidrāti un milti tiek apstrādāti organismā tāpat kā cukurs, kas ir iemesls, kāpēc mums ir teikts , ka viņi ir slikti priekš mums. Taču patiesība ir tāda, ka tikai  ir jāizvairās no vienkāršajiem ogļihdrātiem, bet sarežgītie mūs ietekmē labi.

Tādējādi, koncentrējaties uz kompleksajiem ogļhidrātiem no sēklām, riekstiem, dārzeņiem, pupām, un veselīgiem graudiem, un izvairīties no cukura, kartupeļiem , rīsiem, un miltiem.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...