Ja Tu Bieži Pamosties Naktīs Un Dodies Uz Tualeti, Tevi Var Piemeklēt Pēkšņa Un Negaidīta Nāve – Bet Kā No Tā Izvairīties ?

Brīdinājums tiem, kas parasti pieceļas pusnaktī vai agri no rīta, lai aizietu uz tualeti –  Jums ir jāņem vērā “3 svarīgas brīdinājums pazīmes!”. Kāpēc tas ir svarīgi? Tas ievērojami samazina risku, pēkšņai negaidītai nāvei. Mēs bieži dzirdam stāstus, ka persona, kas izskatās ļoti veselīgi, pēkšņi nomira naktī.

Iemesls ir tam, ka tad, kad cilvēks pamostas naktī, lai dotos uz tualeti, tas parasti tiek darīts steigā. Pieceļoties stāvus pārāk ātri no guļus stāvokļa izraisa nepietiekamu asins plūsmu uz smadzenēm. Tieši tāpēc ir jāievēro 3 punkti, kuri ir ļoti svarīgi, lai no šādām situācijām izvairītos!

Pats svarīgākais, tikko pēc pamošanās naktī – nekādā gadījumā necelieties strauji augšā. Attaisiet acis un lēnām celieties sēdus, pretējā gadījumā asa ķermeņa stāvokļa maiņa, var ietekmēt asinsriti Jūsu smadzenēs, tādējādi izraisot sirds mazspēju, kas cenšas sūknēt asinis līdz Jūsu smadzenēm, bet tas vienkārši neizdodas!

Šķir nākamo lapu un uzzini trīs svarīgus punktus, kā sevi pasargāt!

You may also like...