Kariņš izsakās, ka visticamāk neatļaus mīkstināt ierobežojumus vēl tuvākajā laikā

Visiem zināmais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piedalījās Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā ar nosaukumu “Panorāma”, kurā diezgan skaidri norādīja, ka pagaidām un tuvākajā laikā viņš nemaz netaisoties mīkstināt vai kā savādāk “atlaist” esošos un noteiktos ierobežojumus, kas daudziem ir milzīgs pārsteigums.

Kariņš jau izteicās, ka valdība ik pēc trīs nedēļām izskata konkrētās iespējas ar esošajiem un noteiktajiem ierobežojumiem un to mīkstnāšanu. Pēc plānotā grafika, tas notiks tieši nākamajā nedēļā. Kariņš izteicās : “Pašlaik raugoties uz šodienas kopējo ainu, rādītājs ir pat nedaudz pieaudzis, tāpēc es esmu diezgan skeptiski noskaņots par esošo ierobežojumu mīkstināšanu.”

Viņš norādīja, ka visa kopējā situācija notiekot arvien raitāk un ātrāk, tomēr tikai ar kopīgiem spēkiem mums esot iespēja, lai situācija notiktu vēl straujāk. Lai arī situāciju viņš uzskata par gana labu, tomēr dēļ pēdējo dienu rezultātiem viņš uzskata, ka situācija vēl nav gana tik laba, lai domātu par ierobežojumu mīkstināšanu, ko teju visi cilvēki.

Ministrs norādīja, ka ir jāizmanto pilnīgi visiem pieejamie instrumenti, lai tiktu uzrunāta sabiedrība un apzinātos reālo situāciju. “Šeit darbs ir komunikācijas un reklāmas speciālistiem, lai gan pēc manām domām reklāmas ne vienmēr palīdz, tomēr pašlaik mēs to varam darīt un censties.”

Pēdējā sarunā ar Krišjāni Kariņu, viņš izteicās, ka pagaidām informatīvie izdevumi krievu valodā netikšot izplatīti. Tas esot saistīts ar Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas norādi atbilstoši Valsts valodas centra norādījumiem. Tas paredz, ka krievu valodā šādu zidevumu varot piedāvāt tikai tad, ja persona ir izteikusi tieši šādu konkrēti vēlmi.

Tomēr par spīti visam, ministrs acīmredzami nav izrādījis interesi par to, ka pašlaik varētu domāt par atgriešanos normālās sliedēs un izrādās, ka tas laikam vēl kādu laiku arī nenotiks. Ja reiz viņš tik skeptiski ir izteicies, tad visticamāk viņš pie tā arī paliks, kā tas viss ir noticis iepriekšējās reizes. Paliek jautājums – kad, tad tas viss vienreiz beigsies ja patreiz notiek tik milzīga stagnācija.

Avots

You may also like...