Latvijas Soc Tīklus “Uzspridzina”, kas nebijis – Cilvēki atklāti pastāsta, cik naudas mēneša beigās paliek kontā

Noteikti, ka daudzi vēlas uzzināt atbildi uz šo jautājumu, jo cilvēkiem ļoti patīk salīdzināt lietas ar citiem. Arī šajā situācijā viss ir ļoti līdzīgi un cilvēki uzdeva jautājumu par to, kā tad klājas citiem un vai tiešām mēs esam tādi vienīgie? Kā izrādās, tad nē un pēc jautājuma uzdošanas, cilvēki atklāti sāka stāstīt cik tad mēneša beigās kontā paliek nauda. Protams, ka ne visi ir vienādi, tomēr daudzi padalījās ar savu informāciju un atklāti pastāsta, cik tas beigu beigās viņiem nauda paliek. Laiks to visu aplūkot skaidrāk.

Viss sākās ar to, ka Mikroblogošanas vietnē Twitter lietotājus piesaistīja kāds atsevišķs ieraksts. Tajā autors bija ierakstījis, cik daudz nauda viņam ir kontā mēneša pēdējā dienā. Un šeit jāņem vērā, ka tas ir mēneša pēdējā dienā, nevis tieši pirms algas saņemšanas. To ir svarīgi ņemt vērā, jo līdz algai jāgaida vēl pāris dienas. Tad nu pēc ieraksta veikšanas, viņš mudinājis arī citus padalīties ar saviem stāstiem un tā cilvēki sāka atklāt, kur nu katram tā situācija mēneša pēdējā dienā.

Šajā situācijā pats autors ierakstīja, ka viņa bankas kontā neilgi pirms algas ir mazliet vairāk par 5 Eiro. Ja gribam būt precīzi, tad 5,32. Tad viņš uzdeva jautājumu par to, cik naudas ir Jūsu kontā, kad ir pēdējā mēneša diena. Šeit gan viņš piebilda- izņemot visādus krājkontus un krājkasītes, bet esošie brīvi izmantojamie līdzekļi kontā. Tad nu cilvēki sāka rakstīt par to, kāda katram tā situācija. Laiks apskatīties.

Jāņem vērā, ka viņa ieraksts uzreiz izpelnījās milzu rezonansi un cilvēki sāka stāstīt ļoti daudzas lietas. Kāda sieviete izteicās : “Kopā pa mums visiem trijiem 6,40. Sojas lati tā arī nekad neesmu pirkusi, bet kur man ļimons, ibio rio.” Vīrietis atklāj, ka viņa kontā šobrīd esot vien 0,41 Eiro cents. Cita sieviete raksta : “Nedaudz zem 50 Eiro, ļoti labi, ka man ir vīrs.”

Cita sieviete atklāj : “Šobrīd tikai 24 kontā un aptuveni 150 makā. Mēnesis esot bijis rekordists tieši izdevumu ziņā. Nauda iet ļoti ātri. Pie tam Swed app to vēl bāž acīs sākuma ekrānā. Paldies, Swedbank!”

Vēl kāda lietotāja : “Pašlaik konta 28,55, līdz algai vēl pusotra nedēļa. Gaidīšu lētus recepšu ieteikumus no Jums.”

Cita sieviete raksta : “Jau divas nedēļas kontā 0,17 Centi, taču vēl divas nedēļas jādzīvo. Taču šīs nav pirmā reize.”

Trīs bērnu māte raksta : “Konta 0,59 Centi. Kā izdzīvot līdz 10 datumam, tiešām nezinu…”

Diemžēl, bet lielākā daļa atklāj, ka kontā līdzekļi ir maz. Protams, ir daži izņēmumi, kuriem ir vairāk, tomēr lielākā daļa ir patiešām maz. Kā cilvēki šādi var izdzīvot? Kādas ir Jūsu domas par notiekošo?

You may also like...