Liene Kiviča nāk klajā ar negaidītu paziņojumu Soc tīklos un saceļ pamatīgu skandālu!

Mūziķa Andras Kiviča dzīvesbiedre, kas ir grupas “Z-Scars” galvenā vokāliste Liene Kiviča pēc viesošanās laukos pauž sašutumu par to, cik sarežģīti ir tūristiem iegūt lauku produktus. Tomē tas viss bija tikai iesākums un pati lielākā sāpe tikai turpinājās pēc tam. Tūlīt pat jau sapratīsiet par ko tā runa īsti ir!

Videoklipā, ar kuru viņa dalījās, viņa pauž nodomu veltīt brīdi apkārtnes izpētei. Konkrēti, viņa plāno doties tuvējā pļavā un novērot dažādus ziedus, kas tur plaukst. Turklāt viņa piemin sastapšanos ar lazdu koku un apsver iespēju nogaršot riekstus tieši no avota.

Tomēr viņa atzīst, ka šis mēģinājums var nebūt tik vienkāršs, kā šķiet, jo apgabalu, kurā viņa pašlaik kuģo, ieskauj elektriskais žogs. Turklāt viņa atzīmē, ka lielākā daļa zemes ir privātīpašums, tāpēc ir grūti brīvi klīst pa tuvējiem mežiem.

Īpaši skeptisku komentāru saistībā ar viņas izteikumiem saņēma Lienes video, ar kuru dalījās viņas profilā. Komentārs skan šādi: “Kā augsta sociālā statusa indivīds no Rīgas, es devos uz Madonu, cerot saņemt siltu un pretimnākošu lauku iedzīvotāju uzņemšanu.

Es gaidīju iespēju nesteidzīgi šķērsot pļavas un ievākt lazdu riekstus. jūlija mēnesis (!!!!) Tomēr, man par lielu nožēlu, ik uz soļa sastapos ar elektriskajiem žogiem un zīmēm, uz kurām bija uzraksts “Privātīpašums”. Tas ir patiesi apbēdinoši, ka šādi ierobežojumi ir atļauti.

You may also like...