Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir nācis klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu visai tautai

Krišjāns Kariņš ir Laitvijas Ministru prezidents un šodien iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam ir lūdzu pieprasījumu paskaidrot un sniegt ziņojumu par Valsts policijas darbību 9. Maijā Uzvaras parkā. Acīmredzami varēja redzēt, ka noteikumi tiek strikti pārkāpti un pats svarīgākais jautājums, kāpēc policija neko lietas labā tur īsti nedarīja? Kariņš skaidri un gaiši izteicās, ka vīruss vēl nav uzvarēts un ierobežojumi attiecas pilnīgi uz visiem bez nekādiem izņēmumiem. Tas tiek darīts, lai sargātu cilvēku veselības un pat dzīvības, taču vai tas tika ņemts vērā 9. Maijā?

Kariņam pievienojās arī Nacionālās apvienības politiķis Jānis Dombravs, kurš norādīja, ka pirmdien visa koalīcija gribēt dzirdēt konkrēti paziņojumu no Ģirģena par konkrēto situāciju, kas acīmredzami netika kontrolēta. Jau tika ziņots, ka Valsts policija un Rīgas pilsētas pašvaldības policija 9. Maijā Uzvaras para apkaimē fiksējusi vien 44 pārkāpumus, kas liekas salīdzinoši maz, ņemot vērā, ka tur bija milzīgas grupas ar cilvēkiem, kuriem sodi netika uzlikti.

Un no visiem 44 pārkāpumiem, par pulcēšanos un fiziskās distances neievērošanu pārkāpumu skaits bija 24, kas liekas smieklīgi redzot to, ka tur situācija bija pavisam savādāka.  Cilvēki jau izteikušies, ka redzot notiekošo situāciju Uzvaras parkā, ir pilnībā mainījusies uzticība policijai. Tāpat Valsts policijai tiek pārmesta bezzobainība un bezdarbība, jo acīmredzami neskaitāmi cilvēki pārkāpa noteikumus, bet vai kas tika darīts lietas labā?

Arī daudzi sociālo tīklu lietotāji jau izteikušies par konkrēto situāciju. Liela daļa pauž milzu neapmierinātību un nosodījumu policijai kopumā, norādot, ka ar šo brīdi Valsts Policija zaudējusi gadiem ilgi veidoto cieņu pret institūciju. Tas skaidrojams ar to, ka 4. Maijā, kad Latvijā tika svinēta valsts Neatkarības atjaunošanas diena – Latvijas augstākās amatpersonas stingri piekodināja, lai izvairītos no jebkāda veida pulcēšanās, taču kāpēc nekas tāds nebija dzirdams 9. Maijā?

Tieši šis ir iemesls, kas pamatīgi sadusmojis cilvēku, jo kurš to būtu domājis, ka neskaitāmi cilvēki bez sodiem varēs iet, ņemt un svnnēt svētkus neņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus.

Lasi vēl : Sinoptiķi ir nākuši klajā ar brīdinājumu par gaidāmo laiku tuvākajās dienās :

You may also like...