Nepatīkamas ziņas visiem! “Kariņš ziņo, ka vēlas ieviest obligātu vakcināciju konkrētai daļai cilvēku!”

Mūsuprāt, tas ir noticis pārāk ilgi, un ir jāatceras, ka tas joprojām turpinās, un mēs visi esam ļoti nobažījušies par to, kas notiks tālāk. Tas ir tāpēc, ka slimnīcas pamazām piepildās ar jauniem inficētiem pacientiem, un vienīgais jautājums ir, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai sasniegtu kritisko slieksni, par kuru daudzi vēl nezina.

Taču pats Karišs pirms dažām dienām izteicās, ka vēlas noteikt, ka vakcinācija ir obligāta noteiktam cilvēku skaitam, kas izraisīja plašu rezonansi, kā tas noticis citās valstīs. Premjers Krišjānis sacīja, ka politiskā līmenī nevienošanās par sankcijām apdraudētu tos, kuri izvēlēsies nevakcinēties pret vīrusu, un pauda viedokli, ka nav jēgas noteikt obligātas vakcinācijas vēlākās vecuma grupās. 60 gadi. Tomēr tas viss ir jāaplūko sīkāk, jo ir tik daudz jautājumu, kas ir jāapsver absolūti ikvienam.

Viņš arī skaidroja, ka, balstoties uz viņa rīcībā esošo informāciju, operatīvās vadības grupas līmenī joprojām bija daudz diskusiju par šo pašu tēmu, taču jau bija sabiedrības viedoklis, tostarp politiķi, un ne visi par to runāja. Pieprasīt. Tomēr Kariņš mudināja cilvēkus, īpaši gados vecākus pieaugušos, pilnībā izprast aicinājumu vakcinēties, jo tā ir vienīgā izeja.

Viņš lika noprast, ka visa statistika Latvijā un pārējā pasaulē ļoti skaidri parāda, ka gados vecāki cilvēki, kurus pat nepasargā neviena pote, daudz biežāk slimo un galu galā kļūst sliktāk. hospitalizēts. Šodien ir ļoti svarīgi, lai katrs no mums būtu vesels, jo šobrīd ir vairāk nāves gadījumu nekā tajā pašā vecuma grupā vakcinēti vai pat pastiprināti.

Karīnu īpaši interesē tie aptuveni 100 000 senioru, kuri vispār nav vakcinēti. Viņš iesaka negaidīt līdz šai dienai, lai saņemtu bezmaksas PTI, kas pašreizējā omron vilnī ir vēl svarīgāk, jo, ja jums būs jātiek galā, jums var nākties saskarties ar ļoti nopietnu slimību vai pat nāvi, kas tagad ir daudz. Cilvēki domāja, ka tas ir joks vai vienkārši nevēlējās dalīties. Tas vienkārši nav nepieciešams. Tāpēc esiet uzmanīgi un rēķinieties ar tālākam izmaiņām un lēmumiem.

Avots

You may also like...