Alga Latvijā nedaudz virs 400 Eiro! Zoba izraušana naktī 170 Eiro! Tas vispār ir normāli?

Katram noteikti ir gadījies tāds brīdis, kad pēkšņi neciešami sāk sāpēc zobs un lietas labā ir nepieciešams, ko darīt. Pats vienkāršākais veids ir iedzert pretsāpju zāles, kuras ne vienmēr arī palīdz, bet ko darīt ja nepalīdz? Šoreiz situācija ir pavisam līdzīga, viss noticis pēc ierastā darba laika un nācies meklēt risinājumu, lai dotos pie zobārsta.

Tad paceļas jautājums par visām izmaksām, it īpaši tad, ja tas notiek nakts laikā?  1188 uzziņu dienests ikvienam interesantam, kas naktī vēlas noskaidrot par zobu raušanu, nosauc vienu un to pašu vietu, kas par zobu izraušanu ārpus ierastā darba laika prasa veselus 175 Eiro!

Teiksiet, ka tikai sakritība? Izskatās, ka konkrētais zobārstniecības uzņēmums vienkārši ir noslēdzis vienošanos par to, ka 1188 nakts laikā tikai un vienīg sūta uz norādīto adresi, jo tādu gadījumu esot tiešām daudz.

Tomēr tapis zināms, ka neatliekamu medicīnisko palīdzību zobu asiņošanas vai traumas gadījumā jebkurā diennakts laikā ar saņemt arī Stomatoloģijas institūtā. Tas ir Stradiņa slimnīcas struktūrā, tomēr tas pat vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...