Ļoti sliktas ziņas visiem auto šoferīšiem! Tas pamatīgi iecirtīs pa Jūsu kabatu!

Uz Latvijas ceļiem var palikt bez zobiem. bez auto riteņiem un pat bez pašas automašīnas! Atliek pieminēt, ka ik dienas var dzirdēt par vadītājiem, kuri nolauž automašīnai riteņus pat Rīgā un Pierīgā. Tālāk nemaz nedrīkst aizmirst piebilst par to, vai OCTA to vispār sedz? Lielākajā daļā gadījumu vadītāji esot paši vainīgi un kompensāciju par nolauzto riteni nesaņem. 

Pasaules ekonomikas indeksā – Latvija ir 97 vietā līdzās Kambodžai. kur būtībā vispār nav nekādu ceļu! Igaunijā un Lietuvā ceļu stāvoklis ir vairāk nekā uz pusi labāks! Igaunija atrodas 41 Pasaules ekonomikas ceļu indeksā, bet Lietuva 38 vietā, kas ir ļoti apsveicami!

Latvijas Republikas ministru prezidents Krišjānis Kariņš izteicās :  “Nav runa par to, ka trūkst naudas. Nauda ir tik daudz, kā nekad nav bijusi!” Interesanti, kā tad tā? Naudas esot daudz, bet nepietiek nedz skolotājiem, nedz ārstiem un ceļiem. Kur tad ir tā lielā nauda, ja nekam realitatē nepietiek?

Nākamgad Eiropas Savienības fondu ceļu romentiem vairs nebūs. Līdz ar to 100 miljonu eiro vietā, būs tikai 7,7 miljoni eiro. Vai maz spējat iedomāties cik ļoti pasliktināsies Latvijas ceļi ar šādu naudas sadalījumu? Kasvispār notiks ar Latvijas ceļiem un kas tos labos?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...