Paziņotas ļoti sliktas ziņas par Raimondu Paulu : “Neviens pat negaidīja, ka būs tik slikti!”

Pēc sievas aiziešanas Raimonds Pauls atzīstas vairākās lietās, it īpaši par to, ka it kā neizjūt izsalkumu, tomēr šobrīd viss patiesībā esot krietni savādāk.. 1936. gadā dzimušais Raimonds Pauls ir ieguvis ikonisku statusu Latvijas mūzikas sfērā. Tas ir saistīts ar viņa plašajām prasmēm, kas ietver komponista, pianista, dziedātāja un mūzikas producenta spējas.

Raimonds Pauls ir zināms  vietējā un pasaules mērogā, pateicoties viņa iespaidīgajam fanu pulkam. Viņa izcilā daiļrade radījusi neskaitāmas melodijas, kas šobrīd tiek uzskatītas par vieniem no nozīmīgākajiem latviešu mūzikas skaņdarbiem. Lana Paula bija pastāvīgs uzmundrinājuma un iedvesmas avots savam vīram, un abi pavadīja daudz laika kopā, veidojot vienreizēju saikni, kas uzsvēra ģimenes vērtību vērtību. Tomēr šoreiz šajā visā slēpjas, kas krietni dziļāks un skumjāks.

Lai gan Lana Paula nebija ievērojama publiska persona, viņas ietekme uz Raimonda Paula dzīvi un viņu kopīgo sociālo loku bija nozīmīga. Neskatoties uz to, Pauls sniedza neparedzētu paziņojumu.

Mūziķes dzīvē viņa bija kā komforta un siltuma avots, ieņemot nozīmīgu vietu viņu iekšējā sociālajā lokā. Raimondu Paulu un viņu vienoja dziļa saikne gan savā personīgajā, gan muzikālajā dzīvē, piedāvājot viens otram nelokāmu atbalstu un iedrošinājumu.

Uzstāšanās laikā ievērojamajā mūzikas norises vietā “Daile” cienījamo Maestro Raimondu Paulu sveica menedžere Anda Zadovska. Viņu apmaiņa aptvēra virkni tēmu, piemēram, Maestro aizraušanos ar mūziku un apbrīnu par izsmalcinātiem ēdieniem. Turklāt Maestro izrādes laikā pauda svinīgu noskaņojumu.

Maestro tika jautāts par viņa aizraušanos ar garšīgu ēdienu. Viņš atbildēja, sakot:

Lai gan es nevaru apgalvot, ka esmu izsalcis, mana pašreizējā situācija, dzīvojot vienatnē, nozīmē, ka man vairs nav neviena, kas man gatavotu maltītes. Rezultātā es esmu atkarīga no manas meitas sniegtajiem ēdieniem, un katrs šķīvis, ko viņas man noliek, tiek uztverts ar lielu atzinību un prieku.

Skumjā ziņa par Lanas Paulas mūžību mums tika piegādāta 4. augustā. Viņa bija Raimonda Paula dzīvesbiedre un bija sasniegusi 84 gadu vecumu. Diemžēl tas nozīmēja, ka līdz abu 61. kāzu gadadienai, kas bija paredzēta 31. augustā, bija atlikušas tikai dažas dienas.

Lanas piemiņas pasākums bija ļoti svarīga tikšanās, kas bija paredzēta tikai viņas tuviem radiniekiem. Dievkalpojums notika 8. augusta pusdienlaikā, un kopā pieci cilvēki bija klāt, lai izrādītu cieņu pirms viņas kremēšanas. Klātesošo vidū bija Raimonds Pauls , Anete, kas bija Lanas meita, un viņas znots. Turklāt klāt bija arī Paula mazmeitas Annamarija un Monika.

You may also like...