Policija ir paziņojusi milzīgus jaunumus par abiem aizturētajiem Justīnes lietā: Atklājas drausmu lietas

Ziņas par Justīnes atrašanu ļoti nepatīkamā veidā tika paziņotas jau pirms laba brītiņa, izraisot lielas bēdas. Šis ir traģisks notikums, kas dziļi ietekmē visus iesaistītos, un to vēl vairāk satrauc fakts, ka vecāki pastāvīgi meloja. Ir apbēdinoši uzzināt, ka visas personas, kas brīvprātīgi veltīja savu laiku un pūles, lai palīdzētu meklēšanā, tika pieviltas tik brutālā veidā, neskatoties uz viņu patiesajiem nodomiem palīdzēt. Šīs blēdīgās darbības tika veiktas viņiem tieši zem deguna, un tas ir saprotams, kāpēc sabiedrība izjūt tādu neapmierinātību tagad, kad ir nākusi gaismā patiesā notikumu secība. Ņemot vērā šos notikumus, arī policija ir sniegusi savu viedokli šajā jautājumā.

Par šo konkrēto brīdi Valsts policijas priekšnieks Ruks nāca klajā ar skaidru paziņojumu, uzsverot, ka abām apcietinājumā esošajām personām ir zināmas pretrunas ar viņu teikto, vēsta TV3. Turklāt Ruks minēja, ka šobrīd nevar atklāt visu pilnībā. Tomēr turpinās skaidrojums par to, vai notikums bijis tīšs un mērķtiecīgs, vai arī tas ir tikai nejaušības ietvarā, jo tik vardarbīgā veidā tas var būt neprognozējams. Līdz ar to konkrētas detaļas nevar sniegt, lai gan joprojām ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori.

Policijas priekšnieks sniedza jaunāko informāciju, norādot, ka viņi ir norīkojuši vairākas būtiskas izmeklēšanas, kuru rezultāti joprojām tiek gaidīti. Tomēr jau iepriekš vairākas reizes izskanējis viedoklis, ka alkoholam varētu būt bijusi nozīme notikumos. Tas vēl vairāk saasina jau tā smagos apstākļus vecākiem. Pats Ruks sludināja, ka cilvēku nežēlības dziļums ir bezgalīgs. Un pēkšņā atklāsmē kļūst skaidrs, ka abi vecāki tikai izlikās un iesaistījās satraucošā šarādē.

Ir bijuši neoficiāli ziņojumi, kas liecina par iespējamu korelāciju starp visu un bērna atbalsta pabalstiem. Klīst baumas, ka Justīnes bioloģiskā māte esot izteikusi vēlmi pārcelties uz ārzemēm, lai potenciāli saņemtu lielākus pabalstus, taču viņas tēvs dedzīgi iebildis pret šo ideju. Lai gan joprojām nav skaidrs, vai tā patiešām ir pamatproblēma, tās atklāšana varētu radīt būtiskas izmaiņas.

Sabiedrības dusmas bija jūtamas, kad viņi atklāja patiesību. Vecāki visus maldināja, izlikās izmisumā un meklēja palīdzību. Galu galā tas viss bija izdomājums, tāpēc bija grūti saprast, ka šai ģimenei tika atņemti vēl divi bērni.

Pēc tam mums ir pacietīgi jāgaida sīkās detaļas no tiesībaizsardzības iestādēm un ekspertu pārliecinošie ieskati, lai mēs varētu visaptveroši izprast incidenta secīgo progresu, kā arī šo notikumu pamatā esošo katalizatoru.

You may also like...