Policija tikko nākusi klajā ar paziņojumu par abiem aizturētajiem: “Atklājas nepatīkamas lietas”

Nesen izskanēja ziņas, ka jaunās meitenes Justīnes tēvs un audžumāte tika aizturēti saistībā ar viņas liktenīgo un skumjo atrašanu. Tā ir satraucoša patiesība, par kuru daudzi tagad ir vairāk nekā apbēdināti. Ir sirdi plosoši apzināties, cik jauns un neaizsargāts bija bērns. Nevar vien brīnīties, vai bija kāds veids, kā varēja novērst šo traģēdiju. Apkārt notiek daudzas izmeklēšanas, taču tiesībaizsardzības iestādes ir ieguvušas jaunus pierādījumus, kas atklāj būtiskas lietas. Tomēr šobrīd ne visas detaļas var tikt publiskotas.

TV3 vēsta, ka Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks nācis klajā ar skaidru paziņojumu par abu aizturēto pretrunīgajām liecībām. Tas nozīmē daudz pretstatus. Viņš gan uzsvēra, ka sīkāku informāciju šobrīd sniegt nevar. Joprojām nav skaidrs, vai notikumi notikuši pamatotu motīvu dēļ vai nejaušas rīcības dēļ. Policijai var būt vispārējs priekšstats par notikušo, taču tai joprojām ir jāstrādā pie pierādījumu pamatīgas konsolidācijas. Taču ar to viss nemaz nebeidzas!

Pēc policijas priekšnieka teiktā, ir uzsākts visaptverošs izmeklēšanu kopums, un to ekspertīzes gala iznākumi vēl ir jāsagaida. Iepriekš priekšnieks izteicās, ka notikumus varētu būt ietekmējis alkohols, kas situāciju tikai pasliktina. Priekšnieks pauda pārliecību, ka cilvēki ir spējīgi uz neiedomājamu nežēlību, apšaubot, ko neaizsargāts bērns būtu varējis izdarīt, lai būtu pelnījis šādu rīcību. Šobrīd tas tikai parāda, cik ļoti neiedomājami ir redzēt citiem bērnu vecākiem.

Iepriekš bija neoficiāli ziņojumi, kas liecināja par iespējamu saistību ar uzturlīdzekļiem bērnam. Domājams, ka bērna bioloģiskā māte Justīni plānoja viņu aizvest uz ārzemēm, kur finansiālā palīdzība ir lielāka, taču tēvs bija pamatīgi pret. Apstākļi saistībā ar šo notikumu pašlaik nav skaidri, taču tas var būtiski ietekmēt veiktās darbības.

Lasi vēl : Rogovkas vietējie nākuši klajā ar savu versiju par mazās Justīnes nāvi! Atklātas drausmu lietas

Sabiedrība bija sašutusi, atklājot, ka pazudušā bērna vecāki izlikās neziņā un it kā palīdzēja meklēt meiteni. Sirdi plosošākais stāstījuma aspekts tomēr ir tas, ka viņi bija pilnībā informēti par meitenes atrašanās vietu un visām pārējām detaļām.

Pašlaik papildu izmeklēšanas un iestāžu galīgie secinājumi ir vēl jāgaida, līdz tiks pabeigtas visas pārbaudes un apkopota konkrēta informācija. Līdz ar to konkrētāka informācija būs pieejama turpmākajās dienās. Žēl, ka jaunai meitenei nācās pārciest pieaugušo rīcību, kas izvērtās līdz visam šim!

You may also like...