Sargiet savus bērnus! Jauniešu vidū izplatās jauns un ļoti bīstams apreibināšanās veids! Neko tādu līdz šim nebūsit redzējuši!

Bīstami un pavisam idiotiski – Tieši tā varētu raksturot šo jauno apreibināšanās veidu, kas kļuvis tik ļoti populārs Amerikas jauniešu vidū. Kaut ko tādu Jūs savā mūžā nebūsiet redzējuši, un jāpiebilst, ka tas tik tiešām ir slimi.

Šoreiz runāsim skaidrā valodā – Šis jaunais un tik ļoti bīstamais apreibināšanās veids ir saistīts ar klepus sīrupu. Un nē! Tev tas nebūs jādzer vai jāpārdozē, bet gan jāielej savā dibenā, jā!

 Tu nepārklausījies, šis sīrups ir jāielej savā dibenā, tādējādi tas uzsūcas zarnu mikroflorā un izveido apreibinošu stāvokli, kas ir ļoti bīstams cilvēku veselībai.

 Lielākā daļa prasīs kāpēc vispār kaut kas tāds ir jādara? Jāatzīst, ka jaunieši savā dzīvē grib izmēģināt pilnīgi visu.

Visticamāk šis viss aizsācies no kāda skolnieka, kurš savā bioloģijas stundā uzzinājis, ka zarnās nepārstrādātas vielas un šķidrumi uzsūcas daudz ātrāk.

Varbūt tieši tāpēc, kāds bija pamēģinājis izmēģināt vai tā ir patiesība un tā nu ir sācies jauns stulbums – sīrupa liešana dibenā, lai gūtu jaunas un apreibinošas sajūtas

Kāds ir Jūsu viedoklis par šo visu?

– Atcerieties, kas tas ir ļoti bīstami veselībai, savā mūžā neko tādu nemēģiniet!

You may also like...