Sieva un Vīrs bez bērniem adoptēja trīnīšus, tikai vēlāk uzināja briesmīgos jaunumus

Ir pāri, kuri nevar tikt pie bērniņa un šis ir viens no tiem gadījumiem. Viņi ilgi domaja par adoptāciju, līdz beidzot pieņēma lēmumu, kas itin nemaz nebija vienkāršs. Pagāja laiks un drīz vien viņi uzzināja skarbus jaunumus!

Šis būs stāsts par Endiju un Sāru, kuri dzīvo ASV un ļoti vēlējās tikt pie bērniņa. Bija pagājuši trīs gadi, kopš pāris vēlējās tikt pie bērniņa, bet visi centieni bija neveiksmīgi. Pāris nolēma adoptēt bērnu, un pavisam drīz viņi satika sievieti – grūtnieci.

Kad Sāra ieradās uz viņu kopīgo ultraskaņas izmeklējumu, ārsts paziņoja, ka grūtniece gaida trīnīšus. Sāra bija sajūsmā par jaunumiem!Pasaulē nāca Džoels, Hanna un Elizabete. Berniem piedzimstot, katra svars bija tikai 1,4 kg, tāpēc bērni tika atstāti jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā.

Nedēļu pēc tam, kad pasaulē bija nākuši trīnīši, kurus viņi adoptēja, Sāra sajutās nevesela. Viņa devās pie ārsta uz uzņemšanas nodaļu. Izmeklējumi viņu pārsteidza. Sāra bija stāvoklī, viņa gaidīja dvīņus. “Mēs bijām ļoti laimīgi. Mēs nedaudz panikojām. Protams. Bet mēs bijām ļoti laimīgi”-teica viņa.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...