Sievietes Atklāj, Kāda Bija Viņu Pirmā Reize – Smieties Vai Raudāt?

Saka, ka pirmo reizi neaizmirst nekad, tāpēc tā ir jāizbauda un tai jābūt perfektai. Bet visiem labi zināms, ka ne vienmēr dzīvē notiek kā vēlētos. Izlasi kā sievietēm gājis ar viņu pirmo reizi !

o-COUPLE-SEX-facebook-700x357

Emīlija – Toreiz: 20 / Tagad: 27

”Es tikai tikko biju sākusi pieņemt, ka man patīk meitenes. Devos uz lezbiešu bāru un tur kāda daiļava man izmaksāja pāris šotus. Tā nu nonācām līdz guļamistabai un salaidām. Tiešām SALAIDĀM. Sākumā biju ļoti nervoza, bet viss izvērtās perfekti.”

Milisenta – Toreiz: 17 / Tagad: 30

‘Biju ciemos pie tā seksīgā sērfertipa puiša Bostonā. Viņam bija 23. Iepazināmies kopējā ceļojumā pēdējā vidusskolas gada laikā. Es biju gaidījusi tik ilgi. Bija sajūta, ka esmu iemīlējusies. … Pēc tam, kad viss bija galā, es gaidīju, ka viņš teiks kaut ko aizkustinošu un dziļu, bet tā vietā viņš sacīja

”Meitēn, tu tak spridzini!”.”

Eiprila – Toreiz: 16 / Tagad: 33

”Es satikos ar Jehovas liecinieku, kurš bija marihuānas dīleris. Viņš bieži sapīpējās zālīti un tad ļoti saskuma, jo es biju katoliete. Taču man seksu gribējās tik ļoti, ka tas nemaz neinteresēja. Mēs abi piedzērāmies un ierāpāmies viņa ūdensgultā. Man bija ļoti jāpiepūlas, lai seksa laikā nepiemetas jūras slimība.

Kad viss beidzās viņš raudāja, jo es nokļūšot ellē.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...