“Tas Būs milzīgs trieciens ļoti daudziem!” Pavļuts paziņo par nepatīkamu vēsti, kas tagad ietekmēs arī Tevi

Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir jābūt ne tikai pašsaprotamiem, bet arī vienlīdz skaidriem, tajā skaitā tiem, kuri jau ir vakcinēti. Pie tam jāņem vērā, ka Veselības ministrs Daniels Pavļuts intervijā skaidri un saprotami norādīja, ka no vienas puses tam visam jābūt pietiekami skaidram, lai efektīvi novērstu tālākas situācijas eskalāciju. No otras puses, nav iespējams uzraudzīt visu situāciju pilnībā. Tāpat viņam tika jautāts, vai viņš varētu atrisināt patreizējo krīzi, nekādā veidā neierobežojot vakcinētos. Diemžēl, bet viņš atbildēja, ka tas noteikti nav balts vai melns jautājums. Tikai darbības to visu varēs parādīt skaidri. 

Tāpat jau iepriekš valdība bija izteikusies, ka vakcinētajiem ierobežojumi nebūs, vai salīdzinoši maz. Līdz ar to šāda tipa solījumiem ir jābūt acīmredzamiem, nevis tikai runāšanām. Lai gan kopējais skaits kļūst mazāk, jo vīruss izplatās no cilvēka uz cilvēka. Taču šajā ziņā Pavļuts uzskata, ka diskusija par vakcinācijas ierobežojumiem ir likumīga un tāpēc viņš negrasās šajā situācijā vainot savu kolēģus par izteikumiem diskusijās. “Es personīgi uzskatu, ka šiem drošības pasākumiem jābūt acīmredzamām priekšrocībām. No otras puses, tiem jābūt pietiekamiem, lai varētu novērst medicīniskas katastrofas.”

Intervijā Dienai viņš skaidri mudināja vakcinētos veikt tik tiešām dažādus piesardzības pasākumus, lai tikai varētu pasargāt tos cilvēkus, kuri vēl nav vakcinējušies. Viņš teica : “Mēs Būsim atkal spiesti pievērsties tām sabiedrības dalām un pieprasīt kopīgu vienotību!” Uz iepriekšējo ideju tērēt naudu, lai varētu vairāk vakcinēt vecāka gada gājuma cilvēkus, viņš izteicās, ka ideja nav jauna. Taču jau pagaidām tā ir visu laiku tikusi atlikta un pagaidāms, tas noteikti nebūs variants.

Tolaik gan Labklājības ministrs rosināja maksāt par potēšanos gados vecākajiem cilvēkiem. Lai gan arī saskaņā ar krīzes vadības komitejas sēdi, arī turpmāk nākotnē varētu skatīt visus uzlabojumus, kā tad efektīvāk potēt vecāka gada gājuma iedzīvotājus. Taču jāņem vērā, ka pagaidām tādas īstas skaidrības par to nemaz pat nav.

Šobrīd gan vēl atliek tikai cerēt, kā arī domāt, ka situācija sāks uzlaboties un nepasliktināsies rudenī, jo savādāk šis ir īsts murgs cilvēkiem, kuri nemaz vairs nevar izturēt, jo šī situācija ir pārāk mokoša, nemaz nerunājot par pienācīga tipa atbalstu tiem cilvēkiem, kam to visvairāk vajag.

You may also like...