Viņa aizmirsa izņemt savu higiēnisko tamponu 9 dienas – Ārsti neko tādu savā karjerā vēl nebija piedzīvojuši

Kas var notikt, ja aizmirst izņemt tamponu savlaicīgi – izskatās, ka var notikt diezgan briesmīgas lietas!  Mēs bieži vien aizmirstam izdarīt sīkas higiēnas lietas. Cilvēki ir aizņemti ar savu dzīves rutīnu un steigšanos, lai visu izdarītu, ka aizmirstam izdarīt lietas, kas ir pašsaprotamas, un aizņem vien pāris sekundes.

Tā notika ar Emīliju Pankurustu, kurai ir 20 gadi. Viņa studē, un bija aizņemta mācoties, lai varētu nodot savus darbus skolā. Kad studentei bija novērojams slikts garastāvoklis, kā arī ar vēdera pūšanos, viņa novēla vainu uz stresu, ko izraisa mācības.

Meitenes māte uzstāja, lai meitene apmeklē ģimenēs ārstu, ko meitene arī izdarījusi, tomēr ārsti nevarēja pateikti kas kaišs meitenei. Taču tam bija pavisam cits iemesls. Studente piedzīvoja toksisko šoku, jo viņa bija aizmirsusi izņemt higiēnisko tamponu jau devīto dienu.

Pēc deviņām dienām meitene atcerējās, ka nav izņēmusi tamponu un lūdza mātei lai to izdara viņas vietā. Emīlija, ieraugot tamponu, palika šokā, jo tas esot bijis pilnīgi melns. Meitenei ienācis tas prātā tikai tad, kad mēnešreizēm vajadzētu būt galā, taču esot neliela asiņošana.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas īsti notika tālāk

You may also like...