“Tas jau ir nopietni!” Swedbank Steidzamā kārtā nāk klajā ar paziņojumu pilnīgi visiem bankas klientiem!

Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, kuri to jau gaidījuši sen. Tomēr šajā situācijā viss ir krietni savādāk un nedrīkst aizmirst, ka arī pašām bankām ir savas sakāmais un šajā saistībā Swedbank ir nācis klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu, kuru noteikti nedrīkst laist garām. Šeit gan uzreiz jāsaprot, kādas tad ir šīs jaunās izmaiņas un kā tas tālāk vispār ietekmēs pašus klientus. Tik tiešām cerams, ka tas viss būs uz labu, jo cilvēkiem vajag labvēlīgas pārmaiņas, un kurš gan tam nepiekritīs? 

Arī šajā situācijā ļoti daudzi ir sajūsmā uzzinot, ka ar janvāra beigām Swedbank klientiem sāks izmaksāt 0,3% gada procentu likmi par tiešajiem noguldījumiem krājkontā, vai nav lieliski? Tas acīmredzami parāda, ka Swedbank rūpējas par saviem klientiem un tas ir ļoti nozīmīgi priekš pilnīgi visiem, tomēr kā tad īsti ar visu pārējo? Katru ceturksni Swedbank klienti kuri nogulda Eiro valūtu, saņems procentu maksājumus, lai varētu papildināt savus uzkrājumus un kopā šis cipars tikai augs un augs, vai nav lieliski? Tomēr tas pat vēl nav viss!

Karīna Kulberga no Swedbank privātā sektora skaidroja, ka personīgie uzkrājumi var palīdzēt izvairīties no nenoteiktības, un tas ir ļoti labi šādos grūtos laika periodos. Turklāt viņa uzskata, ka ietaupījumi, izmantojot automatizētas iekārtas, varētu palielināt ietaupījumus. Vairāk nekā 180 000 Swedbank klientu ir uzkrājuši noguldījumus vairāk nekā 460 miljonu eiro apmērā. Turklāt viena gada laikā tika pievienoti vairāk nekā 35 miljoni USD noguldījumos.

Šajā gadījumā bankas automātiski katru ceturksni aprēķina un maksā nodokļus par visiem krājkontiem, kas ir ļoti lieliski. Tiek veikti gan vecie, gan jaunie uzkrājumu kontu pārvaldīšanas skatījumi. Pie tam jau Decembrī Swedbank mainīja fiksēto depozīta likmi no 0,5% uz 0,7%, kas ir ļoti laba ziņa priekš visiem bankas klientiem. Un tagad klienti var ne tikai vairāk ietaupīt, bet arī vairāk nopelnīt.

Swedbank ir lielākā banka Latvijā pēc aktīviem. Viņi var saistīt karšu maksājumus ar atkārtotiem maksājumiem, kas kopā veido pilnu maksājuma summu. Daudzi cilvēki izvēlas noguldīt naudu bankā, rūpīgi apsverot savu izvēli. Tas ir tāpēc, ka Swedbank maksā līdz vienam procentam gadā par noguldīto naudu līdz 1000 USD.

You may also like...