Vienkārša matu laminēšana mājas apstākļos! Tev vairs nevajadzēs doties uz matu salonu!

Matu laminēšana – procedūra, kas atjauno bojātus matus, pārklājot tos ar vielu, kas veido aizsargplēvi. Želatīns ir lielisks šī uzdevuma risinājums. Tas aizpilda nevienmērīgumu, kas rodas, izmantojot matu ruļļus un fēnu, un padara matu mirdzumu satriecošu.

Atšķirība ir tāda, ka iekšējā laminēšana ilgst daudz ilgāk – pusotru mēnesi, bet mājās – tikai līdz nākamajai mazgāšanai. Tomēr ir arī iespējams pagarināt mājas laminēšanas laiku! Viss, kas nepieciešams, lai iegūtu “dārgu” matu izskatu:

Reizi nedēļā uzklājiet pašizveidotu matu masku. Savukārt efektu var pastiprināt ar šampūnu ar želatīnu. Maskas recepte: sajauciet 10 gramus želatīna ar četrām ēdamkarotēm karsta ūdens, pārliecinoties, ka sajaucat līdz gludai un pilnībā izkusušai. Tālāk mēs mazgājam matus ar masku vai matu kondicionieri, noskalo, nosusina matus dvielī.

Mēs uzņemam parasto matu masku un pievieno nelielu daudzumu želatīna (lai želatīns pēc procedūras būtu viegli mazgāts), visu samaisa un uzklāj uz matiem, atstājot saknes. Ielieciet maisu virs galvas, aptiniet tam dvieli un ļaujiet tam darboties pusstundu. Tomēr tas ir tikai sākums! Laiks ķerties klāt nākamajam solim:

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...