Viņa Dzirdēju Raudienus No Cauruma, Kas Atradās Koka Saknē. Tas, Ko Viņa Atrada, Salauza Manu Sirdi

Jebkurš noslēpumains caurums saistās vai nu ar traģisku pagātni, vai arī, ar kaut ko brīnišķīgu, piemēram, aprakti slepenie dārgumi. Šerlija Zindlere atrada abus vienuviet.Šerlija ir pieredzējusi dzīvnieku inspektore, ķērāja un grāmatas autors : “Secret Life Of Dog”. Kā arī viņa palīdz piesaistīt naudas līdzekļus dzīvnieciņiem, kam tā tiešām vajadzīga. Grāmata apraksta hroniku par viņas pieredzi glābšanas laikā un izturēšanos pret šiem dzīvnieciņiem. Taču šo stāstu viņa smalki aprakstīja savā Facebook lapā, tas tik tiešām ir mīlas stāsts par dzīvniekiem un cilvēkiem vienkopus.

Tomēr ne visas pasakas ir ar tik laimīgām beigām, kā tas parasti notiek pasakās un filmās. Viens no gadījumiem – Šerlija atrada kucēnu, kas bija izmests atkritumu konteinerā ar smagu mugurkaula traumu. Kad viņš tika atrasts, viņš nebija spējīgs pakustinās savas pakaļkājas, taču viņam tika uzstādīta ratiņkrēsla aizmugure un šis kucēns saņēma fizikālo terapiju.

1

Šerlija nesen saskārās ar vēl vienu gadījumu, kas beigās izvērtās lielā un dziļā jūtu vētrā. Tas viss sākās, kad Šerlija departamentā saņēma zvanu no kāda cilvēka, kas dzirdējis skaņas, kas nākušas no liela koka iekšpuses, tur itkā esot dzīvojis mazs sunītis. Šerlija personīgi devās uz šo vietu, lai apskatītu radušos situāciju.

Kad Šerlija ieradās viņai parādīja lielo koka caurumu. Kad ieskatījās dziļāk, varēja redzēt, ka iekšā atrodas maza čivava. Tomēr viņiem bija jābūt ļoti, ļoti pacietīgiem, jo viņš tur sēdēja un raudāja, bet nenāca ārā.

2

Sunītis bija pārbijies no glābējiem un palika tur sēžos vēl ilgu laika posmu.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā tas viss beidzās!

You may also like...