Par Koronavīrusu ir ticis daudz noklusēts! Inficēšanās notiek daudz straujāk, nekā ziņots!

Īstais cipars varētu būt vēl lielāks, tas sakidrojams ar to, ka daudzi cilvēki nenojaušs par to, ka ir vīrusa upuri. Līdz ar to, cipars varētu būt vēl lielāks un pats trakākais, ka cilvēki, kuri nezina – nodod šo vīrusu tālāk un tas var beigties ļoti bēdīgi, jo vīruss izplatā milzu ātrumā.

Pati Ķīna jau ir ziņojusi, ka ir reģistrēti vairāk nekā 71 000 inficēšanās gadījumi. Savukārt nāves gadījumu skaits sasniedzies 1770 un turpina krasi pieaugt. Arī mirušo skaits palielinās ļoti krasā tempā, kas ir slikta pazīme tam, cik vīruss patiesībā ir bīstama cilvēka organismam.

Pašlaik nav zināms, kā citas valstis cīnīsies ar vīrusa izplatību, jo vīruss izplatās strauji un būtībā neviena pasaules valsts no šī vīrusa nav pasargāta. Atliek tikai cerēt, ka vīrusa izplatība mazināsies pašā Ķīnā, kas dos lielāku iespēju samazinās infekcijas izplatīšanos.

Tāpat arī jāņem vērā, ka vīruss rada milzīgu postu ekonomijai, kura dēļ pasaules globālās firmas nespēj pilnvērtīgi veikt savu darbu, jo nespēj saņemt izejmateriālus no Ķīnas. Laiks rādīs, kas norisināsies tālāk!

Avots

You may also like...