Izglāb savu sirdi, smadzenes un novērs smagu slimību izplatīšanos savā ķermenī ar šo skābo kāpostu recepti.

Vai skābi kāposti var novērst vēzi?
Kāposti ir kāpostu dzimtas lakstaugs, tāpat kā brokoļi un Briseles kāposti, un satur komponentu, kas mazina vēža risku. Kāposti satur izotiocianātu, glucosinolātu un indoles. Tiem visiem piemīt pretvēža īpašības. Šie savienojumi var apturēt vēža šūnu attīstību vai pat samazināt vēža audzējus (pārbaudīts uz laboratorijas dzīvniekiem, kas cieš ar vēzi).

 Šo savienojumu aktivizēšana sākas tad, kad lakstaugu dzimtas dārzeņi ir sasmalcināti, sakošļāti vai sagriezti, tāpēc skābiem ir īpaši augsts līmenis, jo kāpostus sasmalcina sīkos gabaliņos. Kāposti satur arī flavonoīdus – tie nodrošina aizsargefektu uz organisma audiem.

Kā skābi kāposti veicina svara zudumu?
Fermentācijas process maina vispārējās zarnu baktērijas cilvēka organismā. Cilvēkiem, kas ir slaidi, ir citādākas zarnu baktērijas nekā cilvēkiem, kas ir aptaukojušies. Patērējot fermentētus dārzeņus, mainās zarnu baktēriju sastāvs, lai tas vairāk līdzinātos kalsnas personas zarnu baktērijām.

Pētniekiem ir teorija, ka ferbiotiķi raudzētajos pārtikas produktos un jogurtā var veicināt svara zudumu – palielināt vielmaiņu caur izmainītām zarnu baktērijām. Skābos kāpostos ir daudz šķiedrvielu, zems kaloriju skaits, tāpēc tas palīdz justies paēdušam, kā arī mazina izsalkumu.

Skābu kāpostu pievienošana savam ikdienas uzturam ir vienkāršs veids, kā uzlabot veselību un mazināt jūsu izredzes saslimt ar bīstamām slimībām. Ir ārkārtīgi vienkārši tos pagatavot mājās, un nav vajadzības iegādāties šos konservējumus veikalā. Skābi kāposti ir garšīgs vitamīnu un minerālvielu avots un veicina jūsu veselību.

You may also like...