Latviju šodien ir pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Miris ļoti atpazīstams un slavens cilvēks

Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja ziņa… No šīs pasaules prom ir devies bijušais Daugavpils Domes priekšsēdētājs, kā arī 8. un 9. Saeimas zināmais deputāts Aleksejs Vidavskis. Tieši tā ir ziņojusi Daugavpils pilsētas pašvaldības mājas lapa, kurā publicēta visa informācija.

Pašlaik gan vēl nav zināmi precīzi nāves iemesli, tomēr tiekot skaidrots, ka tas vienkārši ir bijis vecums, jo nav zināms, vai Aleksejam ir bijušas kādas saslimšanas, tāpēc informācija par īsto iemeslu vēl ir neskaidra, kas tikšot precizēts.

Kā pašlaik liecina LETA aģentūras pieejamais arhīvs, tad Aleksejs dzimis Daugavpilī 1943. gada 19. Septembrī. Drīz vien viņš absolvējis Daugavpils 3. vidusskolu un drīz sāca savas īstās darba gaitas Ķīmiskās šķiedras rūpnīcā, kas atradās ļoti tuvu viņa mājām.

Kā pašlaik liecina aģentūras LETA pieejamais arhīvs, Aleksejs ir dzimis Daugavpilī 1943. gada 19. Septembrī. Viņš turpat absolvējis Daugavpils 3. vidusskolu un drīz vien sācis darba gaitas Ķīmiskās šķiedras rūpnīcās, kas atradās netālu no viņa mājas.

Jau 1975. gadā viņš ieguva augstāko izglītību Rīgas slavenajā Politehniskajā institūtā. Un jau drīz vien viņš kļuva par Ķīmiskās šķiedras rūpnīcas direktora vietnieku, kas bija ļoti augsts amats priekš tiem laikiem.

Taču drīz vien viņš krietni pakāpās pa karjeras kāpnēm kļūstot par Daugavpils domes priekšsēdētāju.

You may also like...