Vecrīgā policija atradusi kailu un ar asinīm noklātu sievieti, kurai rokā bija nazis. Atklājas nepatīkamas lietas

Pašvaldības policijai patrulējot Vecrīgas ielās, neilgi pēc pulksten 11:00 atklājās kāds ļoti nepatīkams pārsteigums. Pašvaldības policija uz ielas paši pamanījuši kailu sievieti, kura bijusi noklāta ar asinīm visā augumā. Tāpat viņai rokā bija pamatīgs nazis, kas visu situāciju padarījis vēl nesaprotamāku…

Sievete nekavējoties tikusi aizturēta, jo viņas ķermenis tik tiešām bija noklāts ar asinīm, nevis krāsu, kā to varēja padomāt pašā sākumā. Tieši tad sekoja, pats trakākais, jo atklājās notikuma gaitas.

Sieviete nekavējoties tika aizturēta un nekavējoties nodota mediķu pārziņā, lai saprastu esošo situāciju un sievietes veselības stāvokli. Kā portālam Jauns.lv paziņojusi Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis, tad konkrētā sieviete pirms tam bijusi kādā Vecrīgas dzīvoklī.

Šajā dzīvoklī viņa atradusies kopīgi ar kādu vīrieti. Nekavējoties dodoties uz konkrēto dzīvokli, tajā policisti sastapa vīrieti, kuram bija ļoti acīmredzami ievainojumi. Šis vīrietis nekavējoties tika nogādāts mediķu aprūpē un policija tālāk skaidros visa notikušā apstākļus, lai saprastu situācijas nopietniību.

Pašlaik precīzi nav zināms, kā viss norisinājies, taču izskatās, ka ir noticis pamatīgs konflikts abu starpā, kā rezultātā abi viens tram uzbrukuši. Policija skaidros visu notikušo apstākļus, lai varētu izprast, kas un kā tieši notika.

Jāņem vērā, ka šāda veida notikums Vecrīgā vēl iepriekš nav bijis redzēts. Atliek gaidīt, kas tālāk noskaidrosies izmeklēšanas gaitā.

Avots

You may also like...