“Mēs Esam Pieņēmuši Lēmumu!” Anastasijas Zavorotņukas ģimene Paziņo līdz šim svarīgāko ziņojumu pasaulei

Tiem, kas seko līdzi, jau ir jāzina ziņa, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka ir smagi slima. Līdz šim ģimene atteicās komentēt zvaigznes veselību, taču lietas ir mainījušās ļoti ātri. Radinieki nolēma uz visiem laikiem pārtraukt pastāvošo klusumu, un lūk, kāpēc. Viņi beidzot bija gatavi nākt klajā ar oficiālo informāciju, no kuras iepriekš vairījās, bet tagad tā beidzot ir klāt, jo tagad tā ir kļuvusi par ikdienas smagu problēmu, tomēr šobrīd viss ir acīmredzami mainījies uz pavisam citu pusi.

Aktrises Anastasijas Zavorotņukas Instagram profilā parādījās oficiāls viņas ģimenes paziņojums. Viņi beidzot godīgi apņēmās savā oficiālajā kontā dalīties ar jebkāda veida ziņām par aktrises patieso identitāti. Kā vēsta “PostTimees”, tas tikai tāpēc, lai izvairītos no jebkādām spekulācijām par aktrises stāvokli. “Visas ģimenes vārdā vēlamies izteikt sirsnīgu paldies mūsu draugiem, kuri izrādījuši lielu iniciatīvu un izveidojuši kontus, reaģējot uz masu medijos izskanējušajiem meliem un visām negantībām. “Tomēr diemžēl Instagram konts “podderzhka_azavorotnyuk” tika bloķēts, bez īsti pamatota iemesla.

Žēl, ka tik īstu un vienotu masu izrāvienu nevar atzīt par īstu robotizēta sistēma. Tik daudz nevienlīdzīgu cilvēku palīdzēja un pievienojās, bet palīdzības konts tika bloķēts. Laika gaitā konts netika atjaunots, tomēr mēs vienojāmies turpināt publicēt ziņas viņas oficiālajā kontā. Tas tiek darīts tikai tāpēc, lai mēs varētu runāt patiesību un atspoguļot reālo situāciju, nevis to, kas tiek rādīts plašsaziņas līdzekļos.

“Mēs patiesi mīlam un pateicamies visiem saviem mīļajiem, radiem, kolēģiem un visiem pārējiem par viņu neticamo atbalstu. Liels paldies jums visiem,” teikts paziņojumā. Pateicīgajā Zavorotnika radinieku ģimenē ir: Stass Mihalovs un viņa sieva Irina. Nikolajs Baskovs, Nataša Koroļova un Anna Semenoviča, cita starpā.

Izskanējis, ka krievu aktrise Anastasija Zavorutņuka ir tik tikko atpazīstama. To pašu teica arī liecinieki, kuri viņu redzējuši pēc izrakstīšanas no slimnīcas. Pagaidām atliek tikai cerēt, ka viņas veselība uzlabosies, jo pašreizējā situācija ir ļoti bēdīga viņai un viņas ģimenei. Cerēsim uz to pašu labāko, lai viss tik tiešām uzlabotos un būtu krietni labāk!

You may also like...