Policija nākusi klajā ar vērienīgām ziņām – Pabraucot garām ar netrafārētu mašīnu, zinās kurš alkohola reibumā, kurš zem narkotikām, kurš spaida telefonu – Sodi “Debesīs”!

Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas valsts ceļu policija teju katru mēnesi nāk klajā ar jaunām izmaiņām un aparatūras modernizāciju, kas ar katru jaunu dienu palīdz notvert likuma pārkāpējus. Pavisam tuvā laikā policija netrafarētās mašīnas tiks aprīkotas ar ļoti jaunām un mūsdienīgam tehnoloģijām, kas beidzot pieliks punktu ļoti daudzām lietām.

Ar jaunajām modernizācijas iekārtām, valsts ceļu policija domā, ka pieķers teju uz pusi vairāk likumpārkāpējus, nekā iepriekš. Un ne pa velti!

Jau pašlaik – netrafarētās mašīnas tiekot aprīkotas ar jaunākajām 360 grādu video kamerām un standarta kamerām, kas fiksē automašīnas reģistrācijas zīmes. Jau iepriekš tika ziņots, ka pateicoties šīm jaunajām video kamerām, policija cer pilnībā izskaust šoferus, kas pie auto stūres lieto mobilos telefonus.

Ja Tu brauc garām netraferētai policijas automašīnai (ko visticamāk, tu nezināsi), un runāsi pa telefona vai spaidīsi to rokās – Policijas netrafarētā mašīna visu piefiksēs. Un milzīgu sodu varēsi saņemt savā pastkastītē.

Tieši tā! Un tas vēl nebūs nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...