Pugačovas tuvs draugs satricina visu pasauli ar patiesību par viņas īstajiem ienākumiem

Nav noslēpums, ka ikkatrs zina, kas ir Pugačova, pat ja nezina, vienmēr regulāri medijos un sociālajos tīklos parādās viņas vārds, pie tam ļoti regulāri. Nav jāslēpj, ka viņa tik tiešām ir talantīga dziedātāja un spējusi izsisties ar savu balsi un šarmu. Tomēr kā jau katrai pazīstamai un slavenai sievietei ir arī negatīvā puse  – liela publicitāte. Šoreiz tieši tas ir pie vienas, ka viens no viņas tuvākajiem draugiem izpaudis ļoti nozīmīgu Pugačovas noslēpumu. Tas varbūt pat nebūtu nekāds brīnums, tomēr kopējā kontekstā bija saprotams, kas ar to īstenībā ir domāts.

Viss sācies ar to, ka nu jau bijušais krievu dziedātājas Allas Pugačovas privātais stilists Džordžs Rovals intervijā, iespējams, neapzināti atklājis Pugačovas vienu no svarīgiem noslēpumiem. Tie, kuri pēta viņas dzīvi un interesējas, tas varbūt būs jau vairāk nekā skaidrs. Tomēr tieši Džordžs konkrētajā intervijā izteicās ļoti interesantu informāciju par Allas ienākumiem. Lielākā daļa zina, šī brīža situāciju par to, ka viņa ir aizbraukusi prom, kas daudziem licis aizdomāties, vai viņai vispār ir ienākumi? Viņš iesācis ar pavisam vienkāršām lietām, taču tad atklāja galveno!

Iesākumā viņš izteicās, ka savā laikā viņa pelnīja tik tiešām pasakainu naudu, ziņo “UNIAN”. Taču kā zināms Pugačova bija ļoti gudra sieviete un viņa vienmēr bija tas cilvēks, kas krāja naudu. Kā viņa pati reiz izteicās, ka nauda noteikti būs nepieciešama “grūtajām dienām”, jo skaidri apzinājusies, ka dzīvos garu mūžu. Rovals sacīja : “No malas izskatās, ka viņa to visu, kas pašlaik notiek, bez maz vai bija paredzējusi.”

Viņš turpina “Viņas ģimenei tik tiešām ir pienākušas šīs grūtās dienas un to visi redz. Tomēr tas, ko viņa patreiz lūdz, ir vienkārši morālais atbalsts. Taču neuztraucieties par viņas ienākumiem vai naudu. Viņai tur viss ir vairāk nekā vienkārši kārtībā, jo viņa bija krājēja un zināja, ka reiz dzīvē tas noteikti pienāks un noderēs. Tieši tik gudra ir Pugačova.”

Pašās intervijas beigās viņš piebilda, ka noteikti nevajadzētu ticēt visām baumām, kuras tiek izplatītas par Pugačovas nabadzību vai par to, ka viņa zaudējusi visus savus ienākumus. “Par to milzīgo naudu, kāda ir viņai, daudzi nespēj pat iedomāties. Nevar saskaitīt tās visas nulles!”

You may also like...