Ekstrasense Kerro: “Nauda plūdīs kā ar spaiņiem” Gada prognoze 6 Zīmēm, kuriem gaidāma neiedomājama veiksme

Mēs visi jūtamies pārliecinātāki, ja mūsu bankas kontos ir pietiekami daudz naudas. Lai gan mēs zinām, ka nauda nevar nopirkt laimi, finansēm ir svarīga loma cilvēka dzīvē. Kurš gan tam nepiekritīs, jo nauda šajā dzīvē nosaka tik tiešām ļoti daudz, bet kā tad īsti ar to pašu laimi? Vai tas viss ir saistīts vai tikai tīrākās pupu mizas? Bet kuri zvaigznāju pārstāvji šogad īsti “piepelnīsies”? Ekstrasense Merilina Kerro pastāsta savas prognozes un pareģojumus, kuriem rūpīgi jāpievērš uzmanība.

Vērsis
Vēršu cilvēki ir ļoti strādīgi, tāpēc var rēķināties ar palielinātiem ienākumiem. Vadība var ņemt vērā viņu centienus un piešķirt viņiem paaugstinājumus vai prēmijas, pamatojoties uz viņu sniegumu. Pēc astrologu domām, cilvēki ar šo zīmi nopelnīto naudu labāk izmanto dažādu viedierīču vai sadzīves tehnikas iegādei, kas attiecīgi spēs kalpot tik tiešām ilgu laiku.

Jaunava
Jaunavas ir strādīgākie un atbildīgākie cilvēki, kas ļoti labi zina un pārzina savas vēlmes un vajadzīgās lietas.  Šogad viņiem nebūs finansiālu problēmu. Paldies radiniekam, draugam, partnerim vai turīgam pielūdzējam. Jaunavām nav ieteicams tērēt savus ietaupījumus bezjēdzīgām lietām – labāk tos ieguldīt vai izmantot saprātīgi, bet noteikti ne izšķērdīgām lietām, kas visu varēs apgriezt pretēji uz otru pusi.

Skorpions
Skorpions varēs realizēt savas radošās idejas. 2023. gadā šīs zīmes pārstāvjiem ieteicams pievērst uzmanību savām fantāzijām un ieklausīties savās vēlmēs. Astrologi iesaka darīt visu, kas jums patīk — no dejām līdz ziepju vārīšanai. Turklāt Skorpioni varēs gūt peļņu no sava jaunā hobija, jo naudas, tā teikt, nekad nevar būt par daudz.

Strēlnieks
Strēlnieks varēs palielināt savu kapitālu ar profesionālās darbības palīdzību. Daži šīs zīmes pārstāvji tiks paaugstināti amatā, bet citi atradīs jaunu darbu ar lielāku atalgojumu. Rezultātā viņi un citi varēs vairākas reizes palielināt savus ienākumus. Šis ir gads, kad jāsāk taupīt. Jo lielāks ir finansiālais “buferis”, jo lielāka ir pārliecība par nākotni.

Dvīņi
Dvīņu finansiālā situācija uzlabosies pavasarī. Tomēr tas ir paredzēts tikai tiem, kuri ir gatavi pielikt pūles. Tādējādi tie, kas pabeidz kvalifikācijas celšanas kursus vai sāk apgūt jaunas prasmes, tiek atalgoti ar naudu. Dažiem šīs zīmes pārstāvjiem nāksies riskēt un mainīt darbu. Radošiem cilvēkiem vai tiem, kam ir pieredze noteiktā jomā, astrologi iesaka izveidot savu zīmolu.

Auns
Auni galvenokārt ir atklājēji un novatori. Viņiem patīk sasniegt mērķus, kas pozitīvi ietekmē viņu finansiālo stāvokli. 2023. gadā zodiaka zīmes varēs sasniegt finansiālo stabilitāti, jo tās “turēs rokās visas kārtis”. Visa gada garumā Auns saņems negaidītas balvas, piemēram, prēmijas, sociālo palīdzību, stipendijas.

You may also like...